آسانسور،درب آسانسور،درب یاران،آسانسور یاران،اتوماتیک یاران،کمان آسانسور،راهنمای کمان

ابعاد درب یاران

کلیه ابعاد و اندازه های درب های اتوماتیک یاران به صورت کامل در سایت اتوماتیک یاران موجود می باشد.

ابعاد جلوبندی کابین

کلیه ابعاد و اندازه های کابین و جلوبندی کابین به صورت کامل در سایت اتوماتیک یاران موجود می باشد.

ثبت درخواست سرویس طلائی

شرکت اتوماتیک یاران کلیه درب های تمام اتوماتیک را به مدت ۳ سال، شامل سرویس و خدمات طلائی خود قرار می دهد. برای سرویس طلائی، مشخصات پروژه، نوع و تعداد درب، شماره سریال درب ها، آدرس پروژه و نام شرکت نصاب الزامی می باشد.

راهنمای اتصال پایه های سوکت برد سردرب یاران

بر روی سوکت برد درب یاران، پایه های ۱ و ۲ مربوط به موتور سردرب، پایه های ۳ و ۴ مربوط به خروجی ترانس ۲۴ ولت، پایه های ۵ و ۸ سنسور بازشو درب (سنسور دورانداز موتور)، پایه های ۶ و ۷ سنسور بسته شو (نزدیک موتور) و پایه های ۹ و ۱۰ مربوط به سیم های فرمان C و CM از تابلو فرمان می باشد.

ولتاژ ورودی و خروجی برق درب کابین

برق ورودی که به ترانس درب های یاران وصل می شود ۲۲۰ ولت AC و خروجی ترانس ۲۴ ولت AC می باشد که به پایه های ۳ و ۴ سوکت برد سردرب وصل می شود.

وظیفه ولوم KP روی برد سردرب

ولوم KP روی برد سردرب مربوط به حساسیت درب در هنگام برخورد با مانع می باشد، بدین صورت که با چرخاندن ولوم به سمت چپ (خلاف جهت عقربه های ساعت) حساسیت KP زیاد شده و با کمترین فشار و مانع، درب باز می شود.

نحوه تنظیم سرعت بردهای سوئیچی

کلید SPEED روی بردهای اتوماتیک یاران جهت تنظیم سرعت می باشد. سیستم بسته شو و بازشوی درب به صورت کاملا جداگانه در دو جهت دور تند (قبل از سنسور دور انداز) و دور کند (بعد از سنسور دور انداز) به صورت کاملا مجزا در ۴ حالت تنظیم می گردد.

آموزش نصب درب کابین و طبقات

فیلم آموزشی جهت نصب درب کابین و طبقات با ذکر جزئیات نصب و تنظیمات، هم به صورت کامل و هم به صورت تفکیک شده در سایت اتوماتیک یاران قابل مشاهده و دانلود می باشد و همچنین در دفتر فنی اتوماتیک یارن، فایل راهنمای نصب به صورت CD در اختیار همکاران گرامی قرار می گیرد.

تنظیم درایو سردرب انکودر

بردهای انکودر شرکت اتوماتیک یاران از لحاظ طراحی و کاربرد از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها بهره مند شده است. با روشن کردن برد، درب یک بار به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود و با توجه به طول سردرب و تنظیمات مکانیکی درب، بیشترین سرعت باز و بسته شو درب را تنظیم و ذخیره می کند. جهت تنظیمات بیشتر یک دکمه سرعت روی برد تعبیه شده است که به ترتیب ۱ و ۲ و ۳ جهت افزایش سرعت درب می باشد.
تمامی حقوق محفوظ است.